top of page

Kes me oleme?

Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ on Eesti Metsameister OÜ tütarettevõte ja kuulub Skovest Networki. Meie taimla asub Elva vallas, Suure-Rakke külas. Oleme spetsialiseerunud taimekasvatusele ja sellega seotud teenuste pakkumisele. Taimla juhatajaks on oma valdkonna spetsialist Kristjan Laas, kellele on abiks rohkem kui kümne aastase kogemusega taimekasvatajad. Meie tähtsaimaks eesmärgiks on pakkuda metsaomanikele mugavat ja kvaliteetset teenust ning saada erasektoris Eesti suurimaks taimekasvatajaks.

Eesti-Metsahaldus
Skovest-Network

Mida me pakume?

Pakume kõrgkvaliteetseid kuuse- ja kaseistikuid, taimede istutamist, maapinna mineraliseerimist ja metsa hooldusteenust. Koostame täpse uuendusplaani vastavalt Teie kinnistu erisustele ja teostame kogu vajaliku töö.

Kõikidele küsimustele saate vastuse meie spetsialistidelt, kes aitavad Teil valida sobiva koguse taimi vastavalt kasvukohatüübile, leida lahenduse metsauuendustoetuste saamiseks ja annavad nõu, mida jälgida pärast istutustööd.

Meie abiga on istutamine lihtne ja mugav!

Eesti-Taimekasvatus
Eesti-Metsameister

Ettevõtte stuktuur

Eesti Metsameistri Taimekasvatus kuulub Skovest Networki, mis on jätkusuutlikule metsandusele pühendunud kontsern. Pakume erametsaomanikele ainsana Eestis paindlikku kompleksteenust – konsultatsioonid, metsamajanduskava, ülestöötamine, taimeistikud, istutamine ja järelhooldus kõik ühest kohast. Koostöö meiega on lihtne, kiire ja läbipaistev.

Skovest Networki alla kuuluvad neli ettevõtet: 

  • Eesti Metsameister OÜ – loodussõbralikule metsandusele pühendunud maaomanike esimene eelistus;

  • Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ – kvaliteetsetele kuuse-, männi-  ja kaseistikutele keskendunud taimla Suure-Rakke külas;

  • Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ – metsakasvatuse kompleksteenusele fokusseeritud tütarettevõte ning

  • Privātais Mežs SIA – juhtiv koostööpartner Läti metsaomanikele.

skovest-network

Leader programm

skovest-network

LEADER programm toetab Eesti Metsameistri taimekasvatus OÜ-l kahe kiletunneli Easyart ja istutusmasina Egedal Transplanter ostmist ning kiletunnelite aluse rajamist.

MAK 2014-2020 meetme 4.1. vahenditest toetatakse Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜd vihmutus- ja niisutusseadmete, kasvuhoone kliima ning taimekahjustajate monitooringu - ja hoiatussüsteemi, elektrigeneraatori, väetisedosaatori ning metsapuutaimede kasvatamise kassettide ja raamide soetamisega.

MAK 2014-2020 meetme 4.1 vahenditega toetatakse veel seemnete külviliini (koos kasvusubstraadi palli purustajaga) ja kastmis- ja taimekaitsepoomi ostmist ja paigaldamist ning metsataimla piirdeaia rajamist ja metsapuutaimede kasvatamise kasvuhoone ehitamist.

Investeeringu eesmärk on laiendada tootmismahtu hakates lisaks avajuursetele taimedele kasvatama ka potitaime, mille kaudu paraneb ka ettevõtte tegevuse tulemuslikkus.

eesti-taimekasvatus
skovest network
bottom of page